Specjalista ds. zakupów

Veo Worldwide Services

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  1. Rozpoczynasz swoją karierę zawodową lub chcesz zmienić branżę?
  2. Chcesz zdobyć doświadczenie w handlu międzynarodowym?

VEO Worldwide Services specjalizuje się w dostarczaniu usług B2B na arenie międzynarodowej. Posiadamy 12 biur zlokalizowanych w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, Tunezji, na Ukrainie i na Cyprze. Proponujemy Ci pracę w naszym polskim oddziale zakupowym, zaopatrującym sieć 300 supermarketów zlokalizowanych we Francji.

  1. Proponujemy Ci pracę w zespole Zakupowym naszej firmy!

Czego oczekujemy?:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Komunikatywności i predyspozycji do nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Samodzielności i systematyczności;
  • Bardzo dobra znajomość, któregoś z języków: niemieckiego, czeskiego, słowackiego, słoweńskiego lub chorwackiego, będzie dodatkowym atutem.

Co będzie twoim zadaniem, na co dzień?:

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z dostawcami, również w językach obcych;
  • Dokonywanie zakupów i realizowanie celów handlowych, zgodnie z ustalonymi procedurami;
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych;
  • Monitorowanie realizacji zamówień;

Co oferujemy w zamian?:

  • Zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia szkolenia;
  • 4 tygodniowe szkolenie wstępne z zakresu negocjacji i obsługi oprogramowania firmowego oraz opiekę mentora po szkoleniu;
  • Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie, bazujące na doświadczeniu i umiejętnościach + comiesięczne prowizje uzależnione od wyników;
  • Benefity: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe;
  • Krajowe i zagraniczne wyjazdy na szkolenia, targi dostawców i spotkania biznesowe;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz wsparcie współpracowników oraz przełożonych na każdym etapie rozwoju kariery;
  • Brak formalnego dress codu oraz swobodną atmosferę w miejscu pracy w centrum Katowic;

Wymagania

  1. Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie