Specjalista ds. zakupów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. SDZ/003/AKO

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami mająca na celu optymalizacje procesów
  • Wysyłanie zapytań, ocena możliwości poddostawców, porównanie ofert oraz wybór poddostawców do kooperacji
  • Przeprowadzanie audytów u dostawców, tworzenie raportów z audytów
  • Aktywna kontrola realizacji zamówień w celu zabezpieczenia dostaw
  • Komunikacja ze zleceniodawcami i raportowanie z postępów prac

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z pełnym zaangażowania zespołem
  • Pracę dla firmy z branży inżynieryjnej zw. z doradztwem technicznym przy budowie maszyn specjalnego przeznaczenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale zakupów zakładu produkcyjnego
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością u dostawcy
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie o kierunku budowa maszyn lub podobnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania technicznych problemów
  • Gotowość do podróży (Europa środkowo-wschodnia, Niemcy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials