Opis stanowiska pracy

Firma KLUŚ od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientówna całym świecie. Odwiedź naszą stronę internetową www.klusdesign.pl

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów, który dołączy do naszego Zespołu.

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii zakupowej w ramach przydzielonych grup towarowych,
  • Codzienna współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Negocjowanie umów i warunków handlowych, obejmujących m.in. terminy dostaw, formę transportu, MOQ, ceny,
  • Monitorowanie trendów i cen wybranych surowców i kursów walut,
  • Realizowanie zaopatrzenia towarów handlowych, opakowaniowych i pomocniczych wg. aktualnych potrzeb Firmy,
  • Prowadzenie regularnych analiz wymaganych stanów minimalnych oraz prognozowanie zapotrzebowania Firmy w odniesieniu do przydzielonych grup towarowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji wydatków zawiązanych z zakupami i zapewnianie dostawców rezerwowych dla wybranych grup towarowych,
  • Zamawianie usług transportowych,
  • Prowadzenie spraw celnych związanych z importem towarów,
  • Obsługa reklamacji do dostawców,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów wewnątrz Firmy (np. faktury, CMR, PZ), wprowadzanie  dostarczonych towarów na stan magazynowy,
  • Praca w systemie ERP WAPRO (WF MAG),

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia min. 2 lata w pracy ze zbliżonym zakresem obowiązków,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z dostawcami (cena, termin realizacji zamówienia, itp.)
  • zaangażowanie, pozytywne nastawienie, postawa proaktywna,
  • odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość,
  • samodzielność i systematyczność,
  • Zdolności analityczne,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziana wiedza techniczna)

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych, także poprzez szkolenia, oraz realizowania własnych pomysłów,
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami oraz z oddziałem w USA,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma Kluś zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem opraw oświetleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa