Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma z branży utrzymania ruchu poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Do głównych zadań wybranej osoby należeć będą między innymi:

-Ścisła współpraca i wsparcie osób odpowiedzialnych  za kontrakty w różnych lokalizacjach

-Zarządzanie procesem zakupów w tym: wyborem dostawcy, negocjacjami umów i cen, zarządzaniem procesami przetargowymi, zapewnieniem terminowych dostaw, oceną dostawców

-Opracowanie i zarządzania projektami na poziomie krajowym i lokalnym, tworzenie i wdrażanie planów zakupowych dotyczących projektów i kontraktów

- Poszukiwanie  lokalnych dostawców, uczestnictwo w negocjacjach cen

- Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla procesu zamówień, ścisła współpraca z osobami z innych zespołów

- Wdrażanie procedur Grupy w procesie zakupowym w Polsce, implementacja  ulepszeń w polityce zakupów w całej Grupie; współpraca z osobami odpowiedzialnymi za zakupy na poziomie Grupy

- Odpowiedzialność za relacje z dostawcami

- Współpraca z działem finansów w procesie zatwierdzenia dokumentacji związanej z zakupami

Wymagania

- Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość branży technicznego utrzymania ruchu będzie dużym atutem

- Doskonałe umiejętności negocjacyjne, umiejętność tworzenia prezentacji, doskonałe zdolności komunikacyjne

- Umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-  Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

Prezentacja firmy

Maintpartner świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi