Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

• Tworzenie i składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych

• Kontrola terminowej realizacji zamówień, monitorowanie dostaw i opóźnień

• Przeprowadzanie negocjacji handlowych dotyczących cen i warunków zakupu

• Monitorowanie dostaw pod kątem ilościowym i jakościowym

• Zapewnienie terminowej i optymalnej kosztowo realizacji zamówień

• Organizacja i planowanie transportu w ruchu krajowym i międzynarodowym

• Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość włoskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• Bardzo dobra znajomość MS Office

• Otwartość, elastyczność, samodzielność

Nasz Klient oferuje:

• Umowa o pracą

• Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego

• Praca w międzynarodowym zespole specjalistów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.