Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr cert. 2360.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Kod ref. SZ/DG/14
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - (woj. śląskie)

Opis stanowiska
• stanowisko bezpośrednio będzie podporządkowane szefowi działu
• samodzielne prowadzenie inwestycji i zakupów
• samodzielne wdrażanie procedur zakupów
• zbieranie i wykorzystywanie dotychczasowych danych dotyczących sprzedaży celem podjęcia najkorzystniejszych decyzji
• analiza potrzeb , kierowanie zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert, analiz porównawczych,
• prowadzenie negocjacji

Wymagania

• min 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów - stal
• mile widziane osoby z doświadczeniem w renomowanych firmach z branży przemysłu ciężkiego
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu zakupów
• znajomość w zakresie procesów obróbki skrawaniem
• podstawowa znajomość podatków lokalnych, celnych, płac
• doświadczenie w weryfikacji aspektów komercyjnych i techniczno handlowych umów
• przygotowywanie przetargu i finalizowanie procesu
• analiza dostawców pod kątem założonych planów
• współpraca z działem finansowy i działem technicznym
• pozytywne nastawienie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy
• biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
• umiejętności prezentacji, analizowania, planowania, komunikacji oraz efektywnej negocjacji stanowić będą niezbędne uzupełnienie poszukiwanego profilu kandydata
• doświadczenie w pracy z systemami SAP

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie