Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla firmy dostarczającej rozwiązania logistyczne w zakresie przechowywania, konfekcjonowania i transportu towarów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

miejsce pracy: Błonie, Pass

Zadania

  • pełne zarządzanie procesami zakupów
  • wdrażanie strategii, optymalizacja i zarządzanie kategorią produktową
  • analiza danych i monitoring trendów rynkowych
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • bieżąca obsługa dostawców oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów

Wymagania

  • minimum 2 lata pracy na stanowisku związanym z zakupami
  • doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktów
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych
  • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe
  • karta Multisport
  • bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie