Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Zakupów

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Numer referencyjny: MZ/1/2015

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekiwać będziemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności negocjacyjnych i opanowania zasad komunikacji międzyludzkiej w globalnym środowisku pracy,
  • umiejętności organizacyjnych (planowania, koordynacji działań, analizy ekonomicznej własnych decyzji),
  • orientacji marketingowej na swoje obowiązki - w szczególności świadomości celów i narzędzi, którymi można się posługiwać w obszarze zakupów,
  • znajomości rynku dostawców,
  • kreatywności i umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym,
  • gotowości do odbywania umiarkowanie częstych podróży służbowych.

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja strategii zakupowej firmy,
  • sporządzanie analiz rynków, trendów cenowych, poszukiwanie możliwości obniżania kosztów zakupów, pozyskiwania nowych dostawców,
  • monitoring najnowszych rozwiązań (osiągnięć) w zakresie komponentów, technologii i procesów, które mogą być wykorzystywane w produkcji wyrobów przedsiębiorstwa,
  • przygotowanie procesu wyboru dostawcy,
  • gromadzenie i weryfikacja informacji na temat potencjalnych dostawców i ich ofert,
  • udział w tworzeniu i zarządzaniu bazą danych o dostawcach,
  • utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi i rzeczywistymi dostawcami,
  • okresowa ocena współpracy przedsiębiorstwa z dostawcą,
  • praca w oparciu o standardy i wskaźniki obowiązujące w firmie.

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi