Specjalista ds. Zakupów

NOVITA S.A.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

- budowa i utrzymywanie relacji z dostawcami, ·
koordynacja i kontrola doboru dostawców,
- prowadzenie negocjacji oraz analiza warunków handlowych,
- obsługa procesu zakupowego,
- realizowanie zakupów w oparciu o ustalony harmonogram,
- skuteczne zarządzenie procesem zakupowym, w tym zapewnienie terminowej realizacji usług lub dostaw.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn)
- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z procesem zakupów,
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
- doświadczenie w zakresie negocjacji handlowych,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Account Management