SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Veo Worldwide Services

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku niemieckim;
  • realizacja założonych planów biznesowych;
  • monitorowanie realizacji zamówień;
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny, poziom minimum B2);
  • znajomości języka angielskiego (poziom minimum A2);
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu;
  • dobrej organizacji czasu pracy;
  • kreatywności i inicjatywy w podejmowanych działaniach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • 6 tygodni szkolenia z zakresu handlu międzynarodowego i prowadzenia negocjacji (w ramach umowy o pracę);
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników);
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz kursy językowe płatne przez pracodawcę);
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach;
  • pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic;
  • przyjazną, pełną poczucia humoru atmosferę w zespole

Wymagania

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca BPO / outsourcing, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta