Specjalista ds Zakupów z językiem włoskim

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2016. W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Jelczu-Laskowicach poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w dziale zakupów.

Miejsce pracy: Polska, Jelcz-Laskowice

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

• Analiza rynku dostawców produktów i usług

• Kompletowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej zadań inwestycyjnych

• Analiza wymagań klientów zewnętrznych w zakresie dostaw i wykonawstwa

• Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert

• Negocjacje zakresów rzeczowych, terminowych oraz finansowych zakupów wyrobów i usług

• Określanie ramowych warunków współpracy oraz przygotowywanie umów z dostawcami wyrobów i usług

• Kwalifikacja i dyskwalifikacja dostawców

• Kontrola prawidłowości rozliczeń zamówień

• Optymalizacja procesów zakupowych w ramach redukcji kosztów spółki

• Ocena ryzyka finansowego związanego z współpracą z poszczególnymi dostawcami

• Aktualizacja oraz przygotowanie procedur z zakresu zarządzania zakupami zgodnie z wymogami grupy

Oferujemy:

• samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny pakiet benefitów

• możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w przedsiębiorstwie o wysokich standardach

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego, umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną

• Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów będzie atutem

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point,), mile widziana znajomość SAP

• Umiejętność pracy w zespole

• Kreatywność, chęć zdobywania nowych umiejętności, podnoszenia kwalifikacji

• Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie