Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim

Tap.Talent

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Przetwarzanie i monitorowanie wszystkich aspektów procesu zamówień, od przychodzących zamówień zakupu (BANF) w SAP do obsługi zablokowanych faktur
  • Tworzenie i zamykanie zamówień w oparciu o określone zasady i przepisy
  • Przetwarzanie odpowiedzi od dostawców (np. potwierdzenie zamówienia)
  • Monitorowanie terminów dostaw
  • Wsparcie reklamacyjne dostawcy
  • Prawidłowe dokumentowanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z określonymi wymaganiami
  • Konserwacja danych podstawowych (np. Dane podstawowe dostawcy / materiału)
  • Świadczenie usług pomocy technicznej dla klientów wewnętrznych

Wymagania

  • Ukończone studia licencjackie (e.g. Business Administration lub pokrewne)
  • Min. roczne doświadczenie w pokrewnej dziedzinie, najlepiej z wiedzą techniczną
  • Biegła znajomość aplikacji Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint itp.)
  • Dobra znajomość w pracy z narzędziami zamówień (np. SAP MM)
  • Biegła znajomość języku angielskiego i niemieckiego
  • Silna orientacja na klienta i dobre umiejętności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy kadry menadż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie