Specjalista ds. zakupów z językiem greckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Dla naszego Klienta, dystrybutora świeżych owoców i warzyw, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39833
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi kontrahentami z Grecji oraz pozyskiwanie nowych,
  • Prowadzenie polityki zakupu i sprzedaży wybranych grup towarowych,
  • Prowadzenie korespondencji handlowej z kontrahentami,
  • Kontakt z oddziałami firmy i dbanie o właściwy przepływ informacji,
  • Wprowadzanie danych i przygotowywanie analiz oraz raportów w programie Excel.

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z naszymi dostawcami),
  • Mile widziana znajomość języka greckiego (będzie dodatkowym atutem),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku handlowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność koncentrowania się na zadaniach
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność komunikacji i budowania dobrych relacji,
  • Dokładność i skrupulatność i zaangażowanie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Znajomość innych języków obcych mile widziana.
  • Doświadczenie w branży owocowo-warzywnej będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole dającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w dużej renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)