Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 92 tysiące osób w 30 krajach. Do naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach - Valeo Oddział Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów w Zespole Pojektowym

Miejsce pracy: 43-500 Czechowice Dziedzice

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wsparcie uruchomienia produkcji dla nowych rozwiązań technologicznych od strony zakupu niezbędnych komponentów;
  • Prowadzenie akcji ofertowych dla prototypów i części seryjnych;
  • Poszukiwanie nowych, alternatywnych i konkurencyjnych źródeł dostaw;
  • Prowadzenie i finalizowanie negocjacji handlowych (zawieranie kontraktów);
  • Raportowanie oraz prowadzenie dokumentacji projektowej w oparciu o narzędzia i wskaźniki Grupy;
  • Wdrażanie projektów oszczędnościowych w obszarze zakupów;
  • Uzupełnienie danych systemowych w zakresie zakupów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne i/lub ekonomiczne);
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej w dziale zakupów;
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o wskaźniki i procedury zakupowe,
  • Doświadczenie w pracy w wirtualnych zespołach zadaniowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • Znajomość systemu SAP będzie dużym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Skuteczność w osiąganiu celów;
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;
  • Sumienność i dokładność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Duża autonomia w działaniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym: prywatna opiekęamedyczna, uzbepieczenie grupowe, dofinansowanie wakacyjne i świąteczne, karta Multisport oraz możliwość pracy w systemie Home Office;
  • Udział w ciekawych projektach oraz wdrażaniu innowacyjnych produktów;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

When was your last real thrill?

Nigdy nie idziesz, kiedy możesz biec. Dziś robisz to, co inni będą robili jutro. Korzystasz z życia w pełni. Sięgnij po więcej! Poddaj się emocjom, które przerosną Twoje oczekiwania! Życie w pracy powinno być pasjonujące, w Valeo jest.

Valeo adds value.
You make it happen.

www.valeo.com www.valeocareers.com