Specjalista ds. zakupów technicznych

Kronospan

Strzelce Opolskie, opolskie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zadania:
- realizacja zakupów w obszarze materiałów pośrednio produkcyjnych, tj. części zamiennych do maszyn i urządzeń, narzędzi (utrzymanie ruchu),
- współpraca z obecnymi dostawcami, a także poszukiwanie nowych dostawców,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu,
- rozliczanie faktur zakupowych,
- udział w comiesięcznej inwentaryzacji.

Wymagania:
- doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży materiałów technicznych,
- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
- samodzielność w działaniu,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
- interesujące wynagrodzenie.