Specjalista ds. zakupów strategicznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Opracowanie, wdrożenie i monitorowanie strategii pozyskiwania przydzielonych grup materiałowych
  • Zarządzanie bazą dostawców
  • Negocjowanie umów ogólnych i szczegółowych
  • Współudział w tworzeniu budżetu
  • Wdrażanie wraz z dostawcą rozwiązań optymalizujących produkty
  • Tworzenie, wdrażanie i rewidowanie programów redukcji kosztów
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w przypadku zagrożenia terminu dostaw
  • Raportowanie wyników do kierownictwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Znajomość oprogramowania SAP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z kontrahentami
  • Wiedzy i umiejętności w dziedzinie procesów zakupowych
  • Zdolności strategicznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowę o pracę tymczasową - docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials