Specjalista ds. zakupów sprzętu serwerowego i sieciowego

Thomas IT

Katowice, 40-018, śląskie

Opis stanowiska pracy

thomas it - jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług informatycznych, oferującą wysokiej klasy sprzęt, konkurencyjne ceny oraz wysoko wyspecjalizowane wdrożenia. Z sukcesami działamy na rynku polskim i europejskim od 2010 roku, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. zakupów sprzętu serwerowego i sieciowego

Opis stanowiska:

- dobór komponentów i konfiguracji sprzętu serwerowego i sieciowego

- negocjacje z dostawcami i wybór najlepszych dostawców

- nadzór nad przebiegiem procesów logistycznych

- wyszukiwanie nowych dostawców oraz poszerzenie aktualnej oferty

- przygotowywanie ofert dla klientów

Oferujemy:

- pracę w młodym dynamicznym zespole

- bardzo duże możliwości samorozwoju

- biuro w centrum Katowic (ul. Gen. Sowińskiego 4)

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17

- pracę z najnowszymi technologiami

- wynagrodzenie + prowizja

Wymagania

- umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

- znajomość języka angielskiego

- mile widziana wiedza na temat sprzętu komputerowego

Prezentacja firmy

Thomas IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług informat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi