Specjalista ds. zakupów - rynek Agro

Trenkwalder

Wałbrzych, Opole, Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Opole, Wrocław
Główne zadania:
  • zarządzanie współpracą z dostawcami - gospodarstwami rolnymi na powierzonym terenie,
  • prowadzenie przetargów zakupowych w podległych kategoriach, kontraktacja produkcji - upraw żywieniowych u rolników,
  • negocjacje warunków kontraktu i przygotowywanie umów handlowych,
  • nadzorowanie jakości upraw, jakości dostarczanego surowca, ocena i kontrola rozwoju współpracy, przeprowadzanie audytów u dostawców,
  • uczestnictwo w targach, seminariach i konferencjach,
  • organizacja imprez z udziałem dostawców i klientów.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, biotechnologia, ogrodnictwo itp.), wiedza na temat agronomii, zarządzania gospodarstwem i uprawami - mile widziane
  • doświadczenie w pracy z gospodarstwami rolnymi (doradca klienta, agronom, przedstawiciel handlowy, inspektor nasienny),
  • doświadczenia w pracy zdalnej, odbywanie podróży na powierzonym obszarze,
  • zainteresowanie zagadnieniami z branży rolnej, zwłaszcza upraw alimentacyjnych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca udział w międzynarodowych targach i konferencjach branżowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, sumienność, otwartość na wyzwania, łatwość nawiązywania relacji z rolnikami,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • możliwość zdobywania zawodowego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora Agro/spożywczego w Polsce,
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy, bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy