Specjalista ds. zakupów - Pass k. Błonia

Jaga Temp Sp. z o.o.

Błonie, 05-870, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

JAGA Temp Sp. z o.o. – podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363

dla swojego Klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Obowiązki:

- analiza rotacji produktów;

- dokonywanie zamówień na bazie analiz rotacyjnych produktów i aktualnych stanów magazynowych;

- ocena jakości dostawców;

- kontakty z dostawcami.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów;

- bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- znajomość Incoterms;

- dokładność i sumienność;

- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie