Specjalista ds. zakupów - materiały budowlane

Inet System

Sieradz, 98-200, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma realizująca inwestycje budowlane -głównie modernizacje, remonty docieplenia, instalacje w całej Polsce, zatrudni specjalistę ds. zakupów i organizacji produkcji.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:
- terminową realizację zleceń zakupowych (zapytania, negocjacje cen, zamówienia)
- optymalizację bazy dostawców
- prowadzenie uzgodnień technicznych z kierownikami i brygadzistami
- realizowanie zadań logistycznych związanych dostawą materiałów

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży materiałów budowlanych
- bardzo dobra znajomość asortymentu i dostawców materiałów budowlanych
- dyscyplina w organizacja pracy własnej (sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie)
- wysoka samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wsparcie przy wdrażaniu do obowiązków przy podjęciu współpracy
- integrację z zespołem w ramach różnych spotkań nieformalnych
- stabilne zatrudnienie w firmie, która powstała w wyniku rozwoju i podziału zakładu pracy z wieloletnim doświadczeniem

Aplikacje prosimy przesyłać drogą mailową w tytule "Specjalista ds. zakupów"

Wymagania

Prezentacja firmy

Firma INET System oferuje usługi związane z kompleksową realizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie