Specjalista ds. zakupów marketingowych w marce House

LPP S.A.

Kraków, małopolskie

LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za zakupy marketingowe marki House na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • Realizacja wewnętrznych zleceń zakupowych (negocjacje z dostawcą, koordynacja procesu i współpraca z kontrahentami i zespołem - bieżąca komunikacja co do stopnia realizacji zadań);
  • Współpraca z magazynem firmy, salonami, oddziałami zagranicznymi,
  • Bieżący monitoring terminowości dostaw i płatności, prowadzenie dokumentacji, obsługa logistyczna.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - we współpracy z dostawcami w obszarze zakupów lub sprzedaży.
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów, realizacji celów, itp.
  • Nastawienie na rozwój w obszarze marketingu (mile widziane zainteresowanie, wykształcenie lub doświadczenie w tym obszarze).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zdecydowanie w działaniu.
  • Dobra znajomość programu MS Excel.
  • Otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • Proaktywność i nastawienie na wymianę wiedzy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zorientowanie na pracę zespołową,
  • Znajomość technik druku oraz materiałów wykończeniowo/budowlano-plastycznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego zdobywania wiedzy,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych salonów),
  • Możliwość obcowania z modą.
LPP S.A.
LPP S.A.