Opis stanowiska pracy

Pracownikom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców
  • Uzgadnianie warunków technicznych zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie kryteriów oceny ofert
  • Analiza otrzymanych ofert
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami i podwykonawcami
  • Ścisła współpraca z inżynierami ze wszystkich działów firmy
  • Wprowadzanie danych do komputerowego programu księgowego
  • Tworzenie raportów
  • Kontrola i opisywanie dokumentów księgowych
  • Wysyłanie zamówień

Oczekiwania stawiane Kandydatom:

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Zakupów
  • Samodzielność i motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu)
  • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
  • Znajomość środowiska MS Office / CAD
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym języka technicznego)
  • Mile widziana znajomość materiałów i usług z branży budowlanej, mechanicznej, automatyki przemysłowej lub technologii produkcji w branży farmaceutycznej

Prezentacja firmy

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa