Specjalista ds. Zakupów / Kupiec

Unicard S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z Dyrektorem Operacyjnym i Dyrektorem Finansowym w budowaniu strategii zakupowej firmy zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Do obowiązków będzie w szczególności należało:

  • Kompleksowa obsługa procesu zakupowego na potrzeby firmy w tym materiały potrzebne do produkcji elektroniki
  • Negocjowanie optymalnych cen zakupu
  • Nadzór nad procesem zakupowym
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców, opracowywanie strategii współpracy z dostawcami
  • Sporządzanie raportów zakupowych

Oferujemy :

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywującą, interesującą, stawiającą ambitne wyzwania pracę,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z opieką medyczną i stabilność zatrudnienia,
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji,
  • Pracę w dynamicznym zespole ludzi profesjonalnych i zaangażowanych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w tym negocjacje handlowe
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość przepisów w zakresie obrotu towarowego w UE
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie