Opis stanowiska pracy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. To 35-osobowa firma z Małopolski, która kupuje i sprzedaje 150 tysięcy książek rocznie. W Polsce i na całym świecie obsługuje blisko 200 tysięcy klientów, oferując łącznie ok 150 tys. tytułów książek nowych, używanych i kolekcjonerskich. Główna siedziba firmy mieści się w Kasince Małej, istnieją też filie w Krakowie, Łodzi, Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu i planowane jest utworzenie filii w Poznaniu i Katowicach.

Opis stanowiska:

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza poszukuje do swoich filii osób na stasnowisko

Specjalista ds. zakupów książek - 5 wakatów

Prawa w Warszawie (1 wakat),  Katowicach(1 wakat), Poznaniu (1 wakat), Wrocławiu (1 wakat), Krakowie (1 wakat).

Głównym zadaniem specjalisty są zakupy używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm. Zadania towarzyszące to: pozyskiwanie klientów, szacowanie wartości księgozbiorów, częściowa inwentaryzacja zbiorów, negocjowanie umów, organizacja załadunku i transportu do siedziby firmy. Ze względu na charakter pracy preferujemy mężczyzn w dobrej kondycji fizycznej. Kobiety jedynie silne fizycznie, lub o wyjątkowym talencie i umiejętnościach handlowych przydatnych w tej branży. Mogą wówczas otrzymać pomocników do cięższych prac fizycznych.

Wymagania:

  • Samodzielne doświadczenie handlowe - przynajmniej dwuletnie
  • Umiejętność negocjowania i zawierania korzystnych umów handlowych zarówno online, telefonicznie, jak i w kontakcie bezpośrednim
  • Oczytanie w przynajmniej dwóch dziedzinach literackich i naukowych
  • Wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne
  • Osobowość, kultura osobista i prezencja budzące zaufanie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdolność utrzymywania długofalowych relacji międzyludzkich i biznesowych
  • Dobra komunikatywność w mowie i piśmie
  • Zdolność samodzielnej organizacji efektywnej pracy
  • Umiejętność szybkiej pracy na komputerze i w sieci oraz efektywna znajomość programów Word, Excel
  • Dyspozycyjność odnośnie godzin pracy i wyjazdów w teren poza miasto
  • Kondycja fizyczna umożliwiająca mobilność oraz ewentualną współpracę przy pakowaniu i załadunku książek
  • Posiadanie własnego samochodu i czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa 2 tys. zł netto i premia do 2 tys. zł netto, łącznie do 4 tys. zł netto
  • Umowę stałą po okresie próbnym
  • Przeszkolenie w zakresie wyceny książek i księgozbiorów oraz specyfiki branży
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Współpracę z jednym z najlepszych antykwariatów internetowych w Polsce
  • Możliwość stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (z CV, listem motywacyjnym i zdjęciem) klikając w przycisk aplikowania.

Referencje z poprzednich miejsc pracy mogą okazać się bardzo pomocne.

Przejrzymy uważnie wszystkie aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prezentacja firmy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza do młoda dynamicznie rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi