Opis stanowiska pracy

Lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce poszukuje do swoich filii w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu osób na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Głównym zadaniem specjalisty są zakupy używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm. Zadania towarzyszące to: pozyskiwanie klientów, szacowanie wartości księgozbiorów, częściowa inwentaryzacja zbiorów, negocjowanie umów, organizacja załadunku i transportu do siedziby firmy. Ze względu na charakter pracy preferujemy osoby w dobrej kondycji fizycznej.

Wymagania:

  • Posiadanie własnego samochodu i czynnego prawa jazdy kat. B (zwracamy koszty paliwa), po okresie próbnym możliwość otrzymania samochodu służbowego,
  • Samodzielne doświadczenie handlowe,
  • Umiejętność negocjowania i zawierania korzystnych umów handlowych zarówno online, telefonicznie, jak i w kontakcie bezpośrednim,
  • Znajomość literatury,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Osobowość, kultura osobista i prezencja budzące zaufanie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdolność utrzymywania długofalowych relacji międzyludzkich i biznesowych,
  • Dobra komunikatywność w mowie i piśmie,
  • Zdolność samodzielnej organizacji efektywnej pracy,
  • Umiejętność szybkiej pracy na komputerze i w sieci oraz efektywna znajomość programów Word, Excel,
  • Dyspozycyjność odnośnie godzin pracy i wyjazdów w teren poza miasto,
  • Kondycja fizyczna umożliwiająca mobilność oraz ewentualną współpracę przy pakowaniu i załadunku książek,
  • Mile widziane umiejętności zarządzania małym zespołem,
  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków humanistycznych i ekonomicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 4000 netto (podstawa + premia),
  • Umowę stałą po okresie próbnym,
  • Przeszkolenie w zakresie wyceny książek i księgozbiorów oraz specyfiki branży,
  • Współpracę z jednym z najlepszych antykwariatów internetowych w Polsce,
  • Możliwość stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (z CV, listem motywacyjnym i zdjęciem) klikając w przycisk aplikowania.

Przejrzymy uważnie wszystkie aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prezentacja firmy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza do młoda dynamicznie rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo