Specjalista ds. zakupów (k/m)

KNOLL Polska Sp. z o.o.

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • bieżąca współpraca z dostawcami i spedytorami
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • zamawianie towarów, usług i transportów
  • monitorowanie terminowości dostaw i transportów
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów zakupowych i logistycznych
  • zarządzanie i aktualizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi i logistycznymi
  • aktualizacja danych w systemie ERP
  • obsługa reklamacji z dostawcami i spedytorami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne - warunek konieczny
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale zakupów - mile widziane w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w branży metalowej (m.in. zakup wyrobów stalowych, materiałów i narzędzi do produkcji itp.) - warunek konieczny
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość systemu ERP - mile widziane SAP
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność

Prezentacja firmy

Firma KNOLL Maschinenbau GmbH jest znanym światowym producentem p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet medyczny, szkolenia branżowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie