Specjalista ds. zakupów - język niemiecki

Reed Specialist Recruitment

Kraków, małopolskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest międzynarodowa firma - Centrum Usług Biznesowych, która poszukuje osób na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów z językiem niemieckm.

Obowiązki:

  • codzienny kontakt w języku niemieckim z dostawcami;
  • monitorowanie świadczonych przez dostawców usług(czasowość, jakość itp.), zarówno w ujęciu krótko, jak i długo terminowym;
  • wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemie SAP;
  • poszukiwanie danych rynkowych;
  • roponowanie usprawnień procesowych;
  • uczestniczenie w negocjacjach.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2)
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć do rozwoju w międzynarodowej firmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach korporacyjnych (będzie atutem)
  • doświadczenie zdobyte w pracy w firmie z sektora SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • codzienną pracę w języku obcym
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów
  • jasno określoną ścieżkę kariery oraz niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.