Specjalista ds. Zakupów (j. niemiecki)

Axis Services Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza swoim klientom usługi B2B. Nasze biura zlokalizowane są w Rumunii, Mołdawii, Polsce oraz Bułgarii.

Ponad 500 specjalistów zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR. W marcu 2016 zostało otwarte kolejne biuro należące do VEO - AXIS Services, w którym prężnie rozwija się nasz zespół. Misją AXIS Services jest stały rozwój w obszarze handlu międzynarodowego. Naszym głównym celem jest zapewnienie ciągłego wzrostu dzięki budowaniu dobrych i partnerskich relacji z kontrahentami.

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zakres obowiązków:

• prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;

• realizacja założonych planów;

• monitorowanie realizacji zamówień;

• budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami;

• dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny);

• dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziane);

• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu;

• dobrej organizacji czasu pracy;

• kreatywności i inicjatywy w podejmowanych działaniach.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• szkolenie z zakresu handlu międzynarodowego;

• konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników);

• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

• dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę w zespole.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AXIS Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja