Specjalista ds. Zakupów (j. niemiecki)

Axis Services Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma AXIS Services należy do międzynarodowego koncernu oferującego swoim partnerom rozwiązania biznesowe. Ponad 600 Specjalistów zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR. Jako prężnie rozwijająca się firma stale inwestujemy w jakość naszych usług.

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;
  • realizacja założonych planów;
  • monitorowanie realizacji zamówień;
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu;
  • dobrej organizacji czasu pracy;
  • kreatywności i inicjatywy w podejmowanych działaniach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szkolenie z zakresu handlu międzynarodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników);
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AXIS Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka