specjalista ds. zakupów i transportu

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• współpraca z działem planowania i obsługi klienta
• nawiązywanie współpracy z dostawcami i utrzymywanie pozytywnych relacji
• negocjacje warunków dostaw i transportu
• zarządzanie zleceniami spedycyjnymi, monitorowanie statusu operacji transportowych
• monitoring i kontrola terminowości oraz poprawności dostaw
• optymalizacja procesów w obszarze logistyki (redukcja kosztów)
• dbałość o wysoką jakość operacji transportowych
• efektywne zarządzanie kosztami w transporcie
• doskonalenie procesu logistycznego w firmie
• tworzenie analiz, sprawozdań i raportów

Wymagania

• doświadczenie w obszarze logistyki lub zaopatrzenia
• bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej
• bardzo dobre umiejętności analityczne
• odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie
• wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, zarządzanie)
• dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel
• znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym
• umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka