Specjalista ds. zakupów i planowania operacyjnego

BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

  • Zakup materiałów i usług od wybranych dostawców.
  • Aktywna współpraca z dostawcami zagranicznymi w zakresie zamówień, terminów dostaw, reklamacji i wymaganej dokumentacji.
  • Współorganizowanie wysyłek, transportu w porozumieniu ze specjalistą ds. transportu.
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do analizy efektywności pracy działu logistycznego.
  • Dbałość o terminowość dostaw oraz o pozostałe wskaźniki operacyjne określone w dziale.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale zakupów/ logistyki – minimum 2 lata.
  • Znajomość pakietu MS Office –w szczególność Excel – zaawansowany.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Rzetelność, staranność, sumienność.
  • Otwartość na niecodzienne sytuacje i zmienność otoczenia.
  • Mile Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szkolenie wprowadzające.
  • Prace w od poniedziałku do czwartku od 8.16.30 w piątki od 8.00 do 14.00.
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, premię roczne, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu).

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".