Specjalista ds. zakupów i obsługi ekonomicznej kontraktu

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Naszym klientem jest lider w wykonastwie instalacji sanitarnych oraz mechanicznych. W związku z pozyskaniem nowych kontraktów i rozwojem oddziału firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem wyszukiwania i pozyskiwania dostawców materiałów i usług
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz renegocjacji zawartych wcześniej umów
  • nadzór nad prowadzonym procesem zakupowym, monitorowanie statusu poszczególnych kontraktów
  • Akceptacja merytoryczna faktur dostawców i podwykonawczych
  • przygotowanie raportów kontrolingowych dla realizowanych kontraktów w zakresie dokonywanych zakupów
  • efektywny rozwój strategii zakupowej oraz relacji z dostawcami
  • współpraca z Kierownikem Kontraktu w celu wypracowania maksymalnego obrotu i zysku dla realizowanego kontraktu
  • składanie zamówień w systemie ERP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru inżynierii sanitarnej lub pokrewne)
  • znajomość rynku instalacji i urządzeń sanitarnych (podwykonawcy i dostawcy)
  • doświadczenie w dziale zakupów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Klient oferuje:

  • pełne wyzwań stanowisko w firmie będącej liderem na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, ZFŚS)
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • szkolenie w zakresie obsługi systemu klasy ERP XL
Devire Devire Devire Devire