Specjalista ds. Zakupów i Importu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k.

62-002 Suchy Las, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K! Jesteśmy właścicielem m.in. marek takich jak: NeoNail, Black-Lashes i REVI. Już od 10 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w 30 punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja. Zapraszamy osoby żądne wyzwań! Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I IMPORTU

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
- Współpraca z dostawcami z Azji i Europy – składanie zamówień, negocjowanie cen,
- Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie morskim i lotniczym,
- Sprawdzanie poprawności dokumentacji importowej, przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej,
- Prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim,
- Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów i odpowiedzialność za terminowość dostaw,
- Zapewnienie ciągłości dostaw,
- Raportowanie pracy.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
- Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość programów komputerowych i sprawna obsługa komputera,
- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Mile widziana znajomość branży Beauty,

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w znanej i prężnie rozwijającej się firmie,
- Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe,
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
- Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji,
- Możliwość pracy z młodym i dynamicznym zespołem,
- Znakomitą atmosferę pracy,
- Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Akacjowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Jako jedna z wiodących międzynarodowych firm w kategorii stylizacji i pi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja