Specjalista ds. Zakupów (Firma Produkcyjna)

SPRING PROFESSIONAL

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim, w związku z intensywnym rozwojem i wzrostem zatrudnienia, poszukujemy osoby, która jest nastawiona na rozwój w obszarze zakupów na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.

Zakres zadań stojacy przed osobą pracującą na tym stanowsku:

  • Współpraca z dostawcami zachodnioeuropejskimi opakowań.
  • Organizacja i zarządzanie procesami zakupowymi dla aktualnych projektów w firmie.
  • Prowadzenie procesu zakupów opakowań dla kilku projektów jednocześnie.
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami w zakresie opakowań, ocena współpracy oraz dobór dostawców.
  • Współodpowiedzialność za tworzenie i realizowanie strategii zakupowej.
  • Zarządzanie bazą dostawców oraz przeprowadzanie audytów u dostawców.
  • Monitorowanie i analiza rynku dostawców opakowań.
  • Podejmowanie inicjatyw w celu optymalizacji kosztów zakupowych.
  • Bliska współpraca z wieloma działami w zakresie realizowanych projektów.
  • Raportowanie, miesięczna analiza realizacji budżetu oraz analiza wskaźników zakupowych .

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • 2 - 3 letnie doświadczenie pracy w firmie produkcjnej na stanowisku związanym z logistyką lub zakupami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny związany z konieczością używania w codziennej komunikacji z dostawcami języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy na jednym z programów systemu ERP - warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość pakietu Office w szczególności MS Excel.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań i kontakt z międzynarodowym środowiskiem.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu i wsparcie starszych stażem kolegów.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych.
  • Jasną i klarowną ścieżkę kariery.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość podniesienia go przez premię związaną z wynikami pracy.
  • Szkolenia w Polsce i zagranicą.