Specjalista ds. Zakupów / Buyer

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos skupia ludzi, którzy kochają swoja prace i realizują się w niej bez chaosu. Dzięki nam możesz zmienić pracę na taką, w której każdy dzień będzie realnym rozwojem, a czas spędzany w pracy będzie przyjemnością.

Współpracujemy z liderem branży IT wielokrotnie nagradzanym jako dobre miejsce do pracy. Bydgoszcz lub Warszawa

Buduj z nami swoją karierę, zaczynając od stanowiska:

Specjalista ds. Zakupów / Buyer z j. angielskim / hiszpańskim / niemieckim / francuskim / włoskim

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in. :

• Analizę i akceptowanie ofert zakupowych;
• Poszukiwanie i wybór dostawców
• Negocjowanie stawek
• Współpracę z dostawcami/wsparcie dostawców;
• Współpracę z przedstawicielami innych działów Firmy
• Prowadzenie przetargów ( w zależności od poziomu stanowiska)
• Analizę wydatków pod kątem ich optymalizacji (w zależności od poziomu stanowiska)

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim
• Wdrożenie oraz szkolenia związane ze stanowiskiem
• Realne możliwości rozwoju zawodowego – jasna ścieżka kariery
• Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Praca pn-pt w godzinach biurowych (nie zmianowo)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet benefitów ( multisport/multikafeteria, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe)

Wymagania

Wymagania :

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( min. na poziomie B2) - warunek konieczny
• Znajomość innych języków europejskich jako dodatkowy plus: niemiecki / hiszpański / francuski / włoski
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub obsłudze klienta, sprzedaży
• Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
• Proaktywna postawa
• Otwartość na rozwój, naukę nowych umiejętności
• Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie