Specjalista Ds. zakupów AUDIO-AGD - Warszawa

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Procesowanie zamówień
Zarządzanie danymi, tworzenie raportów i statystyk
Nadzór nad terminowością realizacji zamówień
Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami
Negocjacje cenowe
Wybór produktów
Monitorowanie po-sprzedażowe produktów
przygotowanie kontraktu, negocjacje cen i terminów produkcji
kontrola poprawności przesłanych art worków
przygotowanie płatności
nadzór nad terminowością produkcji
zlecanie inspekcji w fabryce i ocena jej wyników
zlecanie odbioru towarów z fabryki i sprawdzanie dokumentów handlowych

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ChinaEnglish
Min. roczne doświadczenie w obszarze zakupów/zamówień
Wykształcenie wyższe techniczne.
Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
Umiejętność analizy i interpretacji danych
bardzo dobra znajomość Pakietu Office oraz Corela
Elastyczność i umiejętność pracy w zespole pod presja czasu

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie