Specjalista ds. wytłaczania tworzyw sztucznych

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. wytłaczania tworzyw sztucznych.

Będzie ona odpowiedzialna za przygotowanie, uruchomienie i zmiany narzędzi, a także surowca w procesie wytłaczania (PMMA, PCW twarde) oraz nadzorowanie pracy, korygowanie parametrów pracy linii do wytłaczania i przezbrajanie stanowiska

Wymagania

Wymagania:
-Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora linii do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych,
-Doskonała znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych
-Znajomość budowy i zasad eksploatacji urządzeń mechanicznych
-Umiejętność prawidłowego użytkowania przyrządów pomiarowych
-Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
-Motywujący system wynagrodzenia
-Kartę Multisport

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji