Specjalista ds. Wysyłki Eksportowej

LPP S.A.

Pruszcz Gdański, pomorskie

LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za realizację zagranicznej dystrybucji towaru,
  • Codzienna współpraca ze spółkami zagranicznymi grupy kapitałowej LPP SA,
  • Dbałość o terminowość realizacji dostawy do salonów,
  • Współdziałanie z operatorami logistycznymi, spedytorami w zakresie organizacji międzynarodowego transportu drogowego, morskiego i lotniczego,
  • Opracowywanie analiz i raportowanie,
  • Prowadzenie projektów w ramach budowy modeli dystrybucyjnych,
  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietów MS Office (w szczególności Excel),
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Możliwość współtworzenia nowych procesów w dynamicznie rozwijającym się dziale logistyki,
  • Ciekawą pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów,
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik,
  • Świadczenia dodatkowe (m. in. współfinansowany przez pracodawcę pakiet medyczny i sportowy, kupony zniżkowe do naszych sklepów).

LPP S.A.
LPP S.A.