Specjalista ds. Wycen i Przetargów

Hays Poland

Lódz, łódzkie

Hays Poland

Lódz
Lódz
NR REF.: 1133930

Dla naszego klienta – międzynarodowej organizacji – poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wycen i Przetargów.

Zadania:
  • Implementacja, wdrażanie i ulepszanie procesu Sales Support
  • Zarzadzanie procesem wsparcia sprzedaży, zapewnianie świadczenia wysokiej jakości usług
  • Proaktywna współpraca z Kierownikami Projektów, Managerami produktów
  • Ustalanie priorytetów i zapewnianie poprawności i kompletności ofert zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi
  • Wspieranie standaryzacji i dokumentowania sposobu pracy w zespole Wsparcia Sprzedaży
  • Przygotowywanie wszystkich potrzebnych dokumentów do udziału w przetargach dla sprzedawców wszystkich jednostek/linii biznesowych, certyfikatów oraz deklaracji, potrzebnych do zakwalifikowania się do przetargów
  • Tworzenie i aktualizowanie ofert
  • Ciągle doskonalenie procesu używając metodologii LEAN

Oczekiwania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (minimum C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1/B2)
  • Doświadczenie w pracy z CRM (Salesforce)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość niemieckiego prawa pracy jest dodatkowym atutem
  • Dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów

Oferujemy:
  • Pracę w środowisku motywującym do rozwoju zawodowego
  • Roczny bonus
  • Pakiet benefitów
  • Zniżkę na produkty firmy
  • Dofinansowania do kursów językowych
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland