Specjalista ds wycen i budowy STOISK TARGOWYCH

VMG Sp. z o.o.

61-249 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

- kosztorysowanie budowy stoiska targowych
- planowanie, nadzór i koordynację pracy zespołu produkcyjno-montażowego, ze szczególnym uwzględnieniem jakości i terminowości wykonywanych prac,

Wymagania

KOMPETENCJE TECHNICZNE

• min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie specjalizującej się w budowie stoisk targowych lub w agencji reklamowej (warunek konieczny)
• dobra znajomość zagadnień z obszaru technologii budowy stoisk targowych
• znajomość dostępnych na rynku systemów ekspozycyjnych i wystawienniczych
• wiedza z obszaru technik druku wielkoformatowego
• doświadczenie w kosztorysowaniu oraz realizacji zabudów targowych
• zmysł techniczny i umiejętność czytania rysunku technicznego.
• znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
• podstawowa znajomość programu Corel Draw
• czynne prawo jazdy kat. B

KOMPETENCJE ORGANIZACYJNE

• doświadczenie w zarządzaniu projektami
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z obszaru motywowania i oceny pracowników
• doświadczenie w kontroli procesów wykonawczych w warunkach podwyższonego ryzyka i stresu
• motywacja do pracy i jasno określone cele zawodowe
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz uczciwość zawodowa

Czekamy na kandydatów, którzy w swoim liście motywacyjnym opiszą przykłady z życia
zawodowego lub osobistego, stanowiące dowód spełnienia naszych oczekiwań.

Oferujemy:

Możliwość kierowania kompetentnym i dynamicznym zespołem.
Pracę pełną wyzwań i interesujących zadań, dającą możliwość ciągłego rozwijania kompetencji.
Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja