Specjalista ds. współpracy z zagranicą

Magda Hasiak

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Magda Hasiak to poznańska, niezależna marka autorska obecna na rynku od ponad 5 lat. Jej celem jest dostarczenie Klientkom wysokiej jakości produktów, które cechuje oryginalność i dopracowany, wyróżniający je detal.

W związku z ciągłym rozwojem marki Magda Hasiak do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Współpraca z obecnymi klientami biznesowymi na rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • Budowanie kanałów sprzedaży poza granicami kraju
  • Realizacja zamówień klientów, bieżąca komunikacja
  • Przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych klientom zagranicznym
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office),
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Biegła znajomości języka angielskiego (umożliwiająca biznesowy kontakt z Klientami)
  • Mile widziana dobra znajomość drugiego języka: rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego
  • Nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość organizacji własnego czasu pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny udział w tworzeniu niezależnej marki autorskiej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu opisanej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez markę Magda Hasiak"

Prezentacja firmy

Magda Hasiak to poznańska, niezależna marka autorska obecna na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management