Opis stanowiska pracy

- koordynacja programu Erasmus,
- nawiązywanie nowej oraz rozwijanie dotychczasowej współpracy z partnerskimi uczelniami, agencjami rekrutacyjnymi oraz kandydatami i studentami z całego świata,
- weryfikacja dokumentów rekrutacyjnych, wystawianie dokumentów do Konsulatów wymaganych do uzyskania wiz dla studentów zagranicznych,
- organizowanie zakwaterowania oraz wydarzeń integracyjnych dla nowych studentów,
- koordynowanie działań związanych z Olimpiadami dla uczniów z partnerskich szkół za granicą,
- organizacja kursu języka polskiego dla nowych studentów zagranicznych,
- przyjmowanie delegacji kandydatów na studia z zagranicy/ wyjazdy do partnerów,
- pośrednictwo pomiędzy władzami uczelni, a studentami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka rosyjskiego/ukraińskiego,
- wykształcenie wyższe (studia za granicą lub udział w międzynarodowej wymianie studentów będą dodatkowym atutem )
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku multikulturowym w Polsce lub zagranicą, w kontakcie z językiem angielskim,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- duża dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych,
- umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
- samodzielność, inicjatywa i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa