Specjalista ds. współpracy międzyoperatorskiej

Cloud Communications Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

European Voip Exchange jest spółką technologiczną powołaną do obsługi pierwszej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej hurtowej giełdy ruchu telekomunikacyjnego. Dostarczamy innowacyjnych narzędzi wspierających różnej wielkości operatorów telekomunikacyjnych, pozwalających na wdrażanie nowych modeli biznesowych i ułatwiających proces interkonektu. Firma stanowi część notowanej na GPW grupy kapitałowej Arteria S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PRAPLCARRIER/07
Zakres obowiązków
• Nawiązywanie kontaktów z krajowymi operatorami telekomunikacyjnymi
• Aktywna sprzedaż hurtowych usług głosowych
• Budowanie bazy klientów
• Realizacja założonego targetu sprzedażowego
• Utrzymywanie relacji z klientami
• Wyszukiwanie okazji sprzedażowych
• Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych i targach
• Sporządzanie analiz i raportów

Wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
• Doświadczenie związane ze współpracą międzyoperatorską lub hurtem usług telekomunikacyjnych (operator-operator) będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość rynku telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem biznesowym
• Umiejętność analizy i wyciągania wniosków ze statystyk sprzedaży
• Proaktywne podejście sprzedażowe
Oferujemy:
• Pełny etat
• Zatrudnienie w formie umowy o pracę
• Udział w realizacji innowacyjnego na skalę Europy projektu telekomunikacyjnego
• Nieformalną atmosferę i przyjazny, ukierunkowany na sukces zespół
• Pracę w budynku klasy A w centrum Warszawy, 100 m od stacji metro Świętokrzyska

Prezentacja firmy

Firma telekomunikacyjna odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja