Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Inne

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• koordynacja i realizacja programów i konkursów międzynarodowych;

• utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi, w ramach obsługiwanych programów;

• przygotowanie, wraz z partnerami zagranicznymi, projektów międzynarodowych umów dwu- lub wielostronnych zawieranych przez Centrum;

• obsługa konkursów grantowych prowadzonych we współpracy z organizacjami zagranicznymi/międzynarodowymi, i/lub współfinansowanych przez organizacje zagraniczne/międzynarodowe;

• udział w opracowaniu analiz dotyczących aktualnych i przyszłych kosztów, oraz ewaluacji obsługiwanych programów międzynarodowych;

• redagowanie zestawień, planów działań i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne Działu i Centrum, oraz na potrzeby podmiotów zewnętrznych;

• redakcja materiałów informacyjnych na temat Centrum w języku angielskim oraz redakcja

w języku polskim treści dotyczących podejmowanej przez Centrum działalności międzynarodowej;

• reprezentowanie Centrum na międzynarodowych spotkaniach;

• obsługa merytoryczna wyjazdów przedstawicieli Centrum za granicę,

• współpraca z pracownikami pozostałych komórek organizacyjnych Centrum oraz informowanie ich o działaniach podejmowanych w ramach współpracy międzynarodowej.

Od kandydatów oczekujemy:

• płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• biegłej znajomość obsługi komputera oraz Internetu, edytorów tekstów, arkuszy kalkulacyjnych;

• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,

• otwartości na zmiany;

• łatwości komunikacji w tym też telefonicznej i mailowej;

• samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

• umiejętności współpracy z komórkami Centrum oraz instytucjami zewnętrznymi;

• umiejętności stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów, regulujących zadanie wykonywane na zajmowanym stanowisku;

• obowiązkowości, terminowości i dyspozycyjności;

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 8 lipca 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/DWM/20/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonego przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie procesu rekrutacji i selekcji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem/Zostałam poinformowany/poinformowana, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. , zamieszczoną na BIP Narodowego Centrum Nauki bądź na portalu rekrutacyjnym, na którym zamieszczone zostało ogłoszenie o naborze”.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31 lipca 2018