Specjalista ds. wsparcia Zarządu i Księgowości

PCC Polska

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Prace biurowe związane z obsługą logistyczną:

  • Współpraca z działem handlowym i księgowości
  • Przyjęcie i wysyłka przesyłek kurierskich
  • Wprowadzanie i wystawianie faktur
  • Zamawianie towarów i usług u dystrybutorów
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Kontakt z klientami w sprawach związanych z obsługą zamówień oraz windykacją
  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

Prace biurowe związane z obsługą firmy:

  • Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa firmy
  • Organizacja i usprawnienie pracy biura
  • Dbanie o porządek w firmie
  • Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
  • Przyjmowanie, ewidencja i wysyłka korespondencji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Organizacja spotkań biznesowych i obsługa gości
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe i inne
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

Prace biurowe związane z obsługą nieruchomości:

  • Wykonywanie rozliczeń najmu nieruchomości firmy
  • Kontakt z najemcami w sprawach rozliczeń
  • Pozyskiwanie najemców

Oczekiwane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista, dobra aparycja, komunikatywność
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel),
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • optymizm i pozytywne nastawienie do świata
  • chęć wykonywania właśnie takiej pracy

Mile widziane:

  • znajomość programu księgowego Symfonia Handel

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma PCC Polska jest liderem na rynku rozwiązań mediowych dla branży gi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne