Specjalista ds. wsparcia użytkownika

Just Fit Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkownika,
  • opieka nad sprzętem komputerowym,
  • diagnostyka i naprawy komputerów,
  • usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemów operacyjnych i aplikacjach użytkowych,
  • konfiguracja stacji roboczych,
  • instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach klientów,
  • wspomaganie użytkownika na stanowisku pracy i zdalnie,
  • diagnostyka, konserwacja i naprawy innych urządzeń,
  • opieka nad infrastrukturą teletechniczną.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

  • biegła obsługa komputera,
  • znajomość budowy komputera,
  • znajomość pakietu Office/Libre Office: Word i Excel,
  • biegła znajomość systemów operacyjnych MS Windows,
  • biegła znajomość pakietów biurowych MS Office,
  • znajomość sieci LAN i WAN,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek komputerów,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek drukarek,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń do pracy w sieci,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność komunikacji słownej i pisemnej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w stresie,
  • mile widziana znajomość narzędzia GLPI,
  • czynne prawo jazdy – kategoria B,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria