Specjalista ds. wsparcia użytkownika

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

* przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkownika
* opieka nad sprzętem komputerowym
* diagnostyka i naprawy komputerów
* usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemów operacyjnych i aplikacjach użytkowych
* konfiguracja stacji roboczych
* instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach klientów
* wspomaganie użytkownika na stanowisku pracy i zdalnie
* diagnostyka, konserwacja i naprawy innych urządzeń

Wymagania

* biegła obsługa komputera
* znajomość budowy komputera
* znajomość pakietu Office/Libre Office: Word i Excel
* biegła znajomość systemów operacyjnych MS Windows
* biegła znajomość pakietów biurowych MS Office
* znajomość sieci LAN i WAN
* umiejętność diagnozowania i usuwania usterek komputerów
* umiejętność diagnozowania i usuwania usterek drukarek
* umiejętność konfiguracji urządzeń do pracy w sieci
* umiejętność pracy w zespole
* umiejętność komunikacji słownej i pisemnej
* umiejętność organizacji pracy własnej
* umiejętność pracy w stresie
* mile widziana znajomość narzędzia GLPI
* czynne prawo jazdy - kategoria B
* umiejętność szybkiego uczenia się.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne