Specjalista ds. wsparcia technicznego

DMSI Software Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące obszary:

1. udzielanie wsparcia technicznego klientom systemu Safestar
2. wsparcie działu sprzedaży podczas rozmów handlowych i przy tworzeniu ofert
3. współpracę z dostawcami urządzeń działających systemie Safestar

Wymagania

Tak więc, jeżeli jesteś osobą:

1. posiadającą wiedzę informatyczną
2. potrafiącą dobrze zarządzać swoim czasem
3. samodzielną i odpowiedzialną
4. umiejącą analizować i rozwiązywać problemy techniczne

serdecznie zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy:

1. atrakcyjne wynagrodzenie
2. pracę w młodym i zgranym zespole
3. dostęp do najnowszych technologii
4. możliwość rozwoju i awansu zawodowego
5. nowoczesne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

DMSI Software to firma programistyczna specjalizująca się w syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce