Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą zapewniającą klientom specjalistyczne produkty oraz fachowe rozwiązania techniczne w szeroko pojętym przemyśle. Należymy do międzynarodowej grupy Hennlich o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poszukujemy specjalisty ds. Wsparcia Technicznego, aby wzmocnić nasz zespół zajmujący się techniką liniową japońskiej firmy THK oraz systemami osłon maszyn.

Zakres obowiązków:
- kontakt z klientem za pośrednictwem telefonu lub maila w sprawach dotyczących zamówień, dostępności i warunków sprzedaży produktów,
- analiza dokumentacji technicznej,
- wsparcie pracowników działu handlowego,
- przygotowywanie ofert oraz rysunków technicznych,
- bieżąca współpraca z zagranicznymi dostawcami,
- utrzymywanie kontaktów z klientami.

Oferujemy:
- stacjonarne stanowisko pracy w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, komputer),
- zatrudnienie w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę,
- pracę w międzynarodowym środowisku z najważniejszymi światowymi producentami w swoich dziedzinach,
- luźną atmosferę w gronie młodych ludzi,
- elastyczne godziny pracy,
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie,
- dodatki w postaci: bonów świątecznych, udziału w imprezach integracyjnych, etc.

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie średnie techniczne (wyższe będzie dodatkowym atutem),
- zaangażowania i inicjatywy w działaniu,
- dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność,
- znajomość rysunku technicznego (czytanie/tworzenie), znajomość środowiska CAD mile widziana,
- dobra znajomość Microsoft Office (Exel, Word),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- czynne prawo jazdy kat. B, w przypadku sporadycznych wyjazdów do klienta w celu pomocy w pomiarach urządzeń.

W dokumentach prosimy zawrzeć oczekiwania finansowe jak również ewentualny termin podjęcia pracy oraz klauzulę o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Hennlich Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko w wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta