Specjalista ds. wsparcia technicznego

Max Power Sp. z o.o.

Bażanowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref. ST/B/2016
Miejsce pracy: Bażanowice

Zakres obowiązków:
opracowywanie, aktualizacja i rozpowszechnianie dokumentacji technicznej oraz innej wymaganej przepisami prawa
rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w procesach produkcyjnych
techniczne wsparcie dla działu produkcji oraz działu R&D
proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
wsparcie działu reklamacyjnego w zakresie rozwiązań technicznych

Oczekujemy:
wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki techniczne)
2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
bardzo dobrej znajomości angielskiego – warunek konieczny
umiejętności czytania rysunku technicznego
prawa jazdy kat. B
zdolności analitycznych
umiejętności pracy w zespole
bardzo dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
praca w młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria